לוגו רימון

קהילת רימון הינה קהילת חברים השייכת לחברת "כנרת שירותי רווחה" ומספקת שירותי דיור בעיר עפולה.
החברים בקהילה בוחרים את השתייכותם אליה. תהליך קבלת החבר לקהילה מתבצע בשלבים על מנת לייצר הכרות ראשונית עם המסגרת ותחושת בטחון. אנו שואפים שהחברים בקהילה יבחרו את הדירה בה יתגוררו ואת השותפים לה בהחלטה משותפת עם צוות השיקום.

הקהילה מורכבת מבית מרכזי אשר בו נמצא צוות שיקומי 24 שעות ביממה וסביבו (במרחק קצר) מתגוררים חברי קהילה נוספים בדירות שותפים .הדירות כולן הינן באחריות "כנרת" ומספקות מרחב מחייה נעים ומכבד. החברים בכל דירה מלווים ע"י צוות שיקום עפ"י צרכיהם.

קהילת "רימון" מחויבת לאמנת החברה ופועלת ברוחה: אנו רואים בחבר בעל יכולת השפעה משמעותית על הסביבה בה הוא חי בכל הרמות. החברים בעלי השפעה על חיי הקהילה באמצעות ועד חברים, ישיבות ופעילויות משותפות. קיימת בקהילה השפעה הדדית, ערבות חברתית והתנהלות משותפת בין החברים בדירות השונות. בקהילה מתגוררים חברים אשר ביכולתם לרכוש כלים בכדי לקיים חיים עצמאיים, יצרניים ומספקים.

החברים מנהלים את חייהם בליווי ותמיכה של צוות השיקום. מטרתנו היא לספק לאדם מערכת תומכת ומעודדת, ללוותו בתהליך של ברור כוחותיו, אמונותיו ואפשרויותיו. תוכנית השיקום של החבר המותאמת לצרכיו וחלומותיו, מאפשרת לו יצירת שינוי ומציאת משמעות. הצוות המקצועי של הקהילה מסייע לחברים להשיג את מטרותיהם השיקומיות בסביבת מגורים נורמטיבית, תוך מתן דגש על ייחודיות האדם, העצמה ושילוב בקהילה.
הצוות פועל מתוך אמונה שיצירת מערכת יחסים משמעותית והדדית עם כל חבר בקהילה, תסייע לאנשים לקדם את מטרותיהם האישיות.
לשם הצטרפות לקהילת "רימון" נדרש אישור של הוסטל כוללני מטעם משרד הבריאות.

ליצירת קשר קהילת רימון

טלפון: 04-6403121    

כתובת: הצפצפות 5 עפולה 

גלילה למעלה דילוג לתוכן